איך לבחור תמונות לחדרי ילדים?

איך לבחור תמונות לחדרי ילדים?

דבר אחד אתם יודעים בוודאות: אתם רוצים לעצב את קירות חדר הילדים באמצעות תמונות. ומה אתם לא יודעים בוודאות? אנחנו מנחשים שאת כל השאר. אם במקרה מבליחה לראשכם השאלה "איך בוחרים תמונות לחדריהם של הילדים?", דעו כי אתם נמצאים במקום הנכון! אנו לא שמחים רק להציע לכם מגוון עשיר של תמונות מרהיבות, אלא גם לחלוק אתכם את הפורמולה המנצחת לבחירת תמונות לחדרי ילדים. 

תמונות לחדרי הילדים – מהן האופציות הרלוונטיות לכם?

רגע לפני שאנחנו צוללים לטיפים יישומיים, חשוב לנו להציג בפניכם את האפשרויות הפתוחות בפניכם. ב"דיגיטל", אנו מציעים שני סוגים שונים של תמונות:

  • תמונות קנבס
  • תמונות זכוכית
  • ועל מה אנו ממליצים לכם? מאחר ומדובר על חדר ילדים, אנו ממליצים על תמונות הקנבס המאופיינות במשקל נמוך יחסית. מיותר לציין כי ילדים נוטים להיות סקרניים ולבחון גבולות, ומסיבה זו אנו ממליצים שלא לשלב זכוכית בחדרם. 

בנוסף, תמונות לחדרי ילדים מגיעות במספר גדלים, מ-50×70 ועד 210×140. ההמלצה שלנו אליכם היא שלא לבחור אוטומטית בתמונה הגדולה ביותר, אלא בתמונה שעשויה להחמיא יותר מכולן לקיר בחדר הילדים. פרמטרים שיסייעו לכם לקבל החלטה: 

  • גודל הקירות בחדר הילדים
  • עד כמה הקירות "פנויים" ונקיים מאקססוריז 
  • האווירה שתרצו ליצור בחדרם 

בחירת תמונות לחדר הילדים – הדגשים החשובים

איך בוחרים תמונות משפע האפשרויות? האמת היא שדי בקלות. כל עוד תתחשבו בכל הפרמטרים הבאים שכבר נציג בפניכם, תהליך הבחירה יהיה לכם פשוט, מהיר וחוויתי. שנצא לדרך?

  • מי גר בחדר הילדים? – זהו הדבר הבסיסי ביותר שיש להתחשב בו. האם יש לכם בן, בת או שאולי גרים בחדר הילדים בן וגם בת? אנו מדגישים זאת משום שישנן תמונות ההולמות חדרים של בנים, כאלו המתאימות לחדרים של בנות וגם תמונות המתאימות לחדרים בהם גדלים בן ובת. 
  • גילאי הילדים – ישנן תמונות שיתאימו לחדרי ילדים בני שנה, בני שש ובגילאי מצווה. חשוב שהבחירה שלכם תתחשב בגילאי הילדים – ברמת הבגרות ובתחומי העניין שלהם. טיפ מאיתנו: במידה וילדכם מספיק בוגרים, ראוי יהיה לערב אותם בבחירת התמונות. 
  • האם החדר מעוצב לפי קונספט עיצובי מסוים? – לרוב, תמונות לחדרי ילדים יצטרפו לחדר שכבר מעוצב. ומדוע זה חשוב? משום שעליהן להתאים לאווירה העיצובית שכבר נוכחת. במידה והחדר מעוצב על בסיס קונספט מסוים לדוגמא, יהיה נכון לבחור בתמונות עם אלמנטים המזוהים איתו. 

"כמה עולות תמונות לחדרי ילדים?"

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מקטלוג התמונות המפואר כאן באתר שלנו. כל המחירים שקופים בפניכם, כאשר הם משתנים בהתאם לגודל, מסגרת וסוג התמונה. לדוגמא: תמונת מיקי מאוס מקנבס ללא מסגרת בגודל 50×70, תעלה לכם כ-269 שקלים בלבד.

אנו זמינים לכם בכל שאלה והתייעצות, ונשמח להתאים תמונות מרהיבות ומעוררות השראה לחדריהם של ילדיכם. לפרטים נוספים על בחירת תמונות לחדרי ילדים, התקשרו – 052-7500554

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן