הדפסה על חולצות

מחפשים חולצה בעיצוב אישי? צריכים להדפיס על חולצה? אין כמו חולצה מקורית כמתנה ומחווה לאנשים שאנחנו אוהבים. על החולצה אפשר להדפיס כל דבר העולה לראשכם החל מתמונה או משפטים הקשורים לאדם המקבל את החולצה. אנחנו כאן עם כל הפרטים החשובים- סוגי בדים, ועוד.

הדפסה על חולצות – סוגים, רעיונות וטיפים שווים

הדפסה על חולצה היא מתנה מקורית דרכה תוכלו לבטא את אהבתכם, את המחשבות שלכם על האדם היקר לכם, להצחיק אותו ולשמח אותו. המתנה יכולה להיות מושלמת להרבה אירועים כמו למשל- חתונה, בר מצווה, שחרור מהצבא או גיוס לצבא, ימי הולדת, גיבוש משרדי, משפחתי או צוותי, אירוע משמעותי, הדפסה על בגדי עבודה (בדרך כלל נפוץ במקומות של נותני שירות ומסעדות).על החולצה ניתן להדפיס תמונה או כיתוב, או גם וגם, לפי בחירה אישית שלכם או המלצה של המוכר מהקטלוג.

איך קורה התהליך?

לתהליך מספר שלבים: בחירת סוג החולצה > בחירת העיצוב- כיתוב או בחירת התמונה שתודפס או גם וגם > בחירת כמות (ניתן לבצע הזמנה של כמות מסוימת כיתות או מקומות עבודה) > הדפסה על החולצה > תשלום לפי החבילה שבחרתם > משלוח של החולצות עד פתח הבית מהחנות, או איסוף עצמי שלכם מהחנות

סוגי בדים להדפסה

הבד עליו תדפיסו הוא כמו פלסטלינה, ניתן לבצע עליו כל מה שתבחרו. החולצות יכולות להיות בכל מגוון הצבעים הרחב שקיים בחנויות. ניתן להדפיס על מגוון רחב של סוגי בגדים: קפוצ’ונים, מכנסיים, חולצות רגילות, חולצות פולו, סווטשרטים, שמיכות טלוויזיה וכירבוליות. אין הרבה סוגי בדים שיוכלו להחזיק הדפסה עליהם מבלי שתתבלה, לכן אלו שני סוגי הבדים המומלצים ביותר: בד כותנה (חולצת טריקו נושמת) וחולצת דרייפיט (dry fit). חשוב לוודא כי החולצות ומוצרי ההדפסה יהיו איכותיים על מנת להבטיח כי ההדפס יישאר לאורך זמן ויהיה עמיד גם בכביסות במכונת כביסה.

הדפסה על חולצות – בגדי עבודה

מקומות רבים בהם נותנים שירות לקוחות אוהבים שכל העובדים לובשים את אותם הבגדים, לפעמים בצבע אחיד ולפעמים במגוון צבעים, ועל החולצות יוטבע הלוגו של המקום והמשפט הרלוונטי למקום אם תרצו וכך תשמרו על אחידות בין העובדים ועל מקצועיות ובנוסף, הלקוחות שלכם יראו את שם העסק על כל אחד מהעובדים ולא יישכחו אותו ויוכלו לזכור את שם העסק כדי להמליץ עליו לאנשים נוספים.

הנחה מטורפת !!
דילוג לתוכן