התבשילים? מתובלים. והקירות? על תמונות למטבח מודרני!

התבשילים? מתובלים. והקירות? על תמונות למטבח מודרני!

אז מה אנחנו מבשלים עבורכם? מגוון תמונות אדיר ממנו תוכלו לבחור תמונות למטבח מודרני! אז איך אתם תרצו לעצב את המטבח שלכם – בתמונות קנבס או זכוכית? לפניכם, טיפים ורעיונות לעיצוב המטבח בתיבול המתבקש – תמונות!

אילו תמונות מתאימות למטבח המודרני?

מה שמגדיר את המטבח כ"מודרני" הוא העיצוב שלו – החל מצבעו, דרך החומר ממנו הוא עשוי ועד סוג הידיות של ארונות המטבח. המשמעות היא שתחת ההגדרה של "מטבח מודרני", ישנם אינספור מטבחים ואפשרויות עיצוביות. מכאן, שלכל מטבח עשויות להתאים תמונות אחרות בהתאם לאופיו העיצובי. עם בחירת תמונות למטבח מודרני, אנו ממליצים לכם להתחשב בדברים הבאים:

  • הצבע הדומיננטי שתרצו בתמונות (צבע הזהה לארונות המטבח / צבע חדש שיתרום לצבעוניות והחיות במטבח?)
  • האווירה וה"טמפו" העיצוביים שתרצו במטבח שלכם (קו מודרני מובהק / רמיזות לסגנונות עיצוביים אחרים, קצב דינמי ובועט / תמונות המשדרות שלווה ורוגע?)
  • האם אתם רוצים בשפת עיצוב אחידה בין הסלון למטבח (במידה וכן, בחירת התמונות למטבח חייבת להתחשב באלו התלויות בסלון)
  • וחשוב לא פחות: נושאי התמונות להם אתם נוטים. לדוגמא: אבסטרקט, נופים, ערים, בעלי חיים ועוד…

לפניכם, כמה רעיונות עבור תמונות למטבח מודרני:

  • משפטי השראה – המטבח הוא מרכז הבית, שייך לכולם וכולם שוהים בו המון בכל יום. מאחר ומדובר בחדר מרכזי כל כך, הרי שהוא המקום המתבקש להצבת משפט מוטיבציה מעורר השראה – בעברית או באנגלית, לבחירתכם.
  • אבסטרקט שיש – אי אפשר לדבר על תמונות למטבח מודרני, מבלי לדבר על תמונות הנשענות על אבסטרקט. בשנים האחרונות עיצוב השיש הפך מאד פופולארי, וניתן לראות אותו לא רק בתמונות אלא גם במגוון מוצרים – מיומנים, דרך חולצות ועד ספלי שתייה. אלו מכם שרוצים לעצב את המטבח עם תמונות בגוון יוקרתי ובוטיקי, זהו הסגנון עליו כדאי להתמקד. 
  • תמונה משפחתית במטבח – כל עיצוב מודרני נוטה להתחלף בעיצוב מודרני-טרנדי אחר. שלא כמו מגמות עיצוביות, ערך המשפחה נותר קלאסי – תמיד! באפשרותכם לשלב במטבח – ליד האי או סמוך לפינת האוכל, תמונה של כל בני המשפחה. תמונה משפחתית תורמת לאווירה חמימה ולהפיכת 4 הקירות – לבית.

"כמה תמונות מומלץ לתלות במטבח?"

הקו המנחה עם עיצוב המטבח בתמונות פשוט למדי: איכות לפני כמות. ומה זה אומר? שטכנית, יתכן והאפקט שתיצור תמונה אחת בלבד במרכז המטבח, יהיה עוצמתי ונוכח יותר משלוש תמונות. לכן, נסו שלא להכתיב לעצמכם מראש בכמה תמונות תעצבו את המטבח, אלא להרגיש תוך כדי תנועה מה נכון, מחמיא ומדויק למטבח שלכם מבחינה עיצובית.

טיפ הזהב: צרו את השידוך הנכון שבן גודל המטבח ובין גודל התמונות הנבחרות. כלומר, שתהיה פרופורציה נכונה בין גודל הקיר ובין גודל התמונה/תמונות. מצד אחד, לא תרצו שתמונה קטנה "תבלע" בתוך הקיר הגדול, ומצד שני לא תרצו בתמונה שתכסה את כל הקיר ותיצור הכבדה עיצובית. איזון ופרופורציה הכרחיים בתהליך העיצוב!

מתלבטים אילו תמונות למטבח מודרני לבחור? בואו נתלבט ביחד! נשמח לסייע לכם ולהשיב על כל שאלה מקצועית – 052-7500554

תגובה אחת על הפוסט “התבשילים? מתובלים. והקירות? על תמונות למטבח מודרני!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן