צאו מהמסגרת – עיצוב הבית עם תמונות מחולקות

צאו מהמסגרת - עיצוב הבית עם תמונות מחולקות

כבר שנים שאתם בתוך המסגרת? תנו לנו לחשוף בפניכם עולם עיצובי מרתק, מעניין ומרגש שיגרום לכם לרצות לצאת ממנה! רגע לפני שאתם מחדשים את נראות הקירות באמצעות תמונות בודדות מקנבס או זכוכית, חכו. אנו שמחים להציע לכם אופציה שאולי לא הייתה על השולחן, אך בקרוב מאד תהיה על הקירות: תמונות מחולקות – סיפור אחד, מספר חלקים ואפקט עיצובי מרשים ועדכני!

יותר מאלף מילים: למה דווקא תמונות מחולקות?

לעצב את קירות הבית באמצעות תמונה אחת גדולה? זו אפשרות לא רעה בכלל. עם זאת, ישנה אפשרות נוספת שעשויה להוסיף טאץ' מדליק וקריצה לקירות הבית: תמונות מחולקות. לטובת אלו מכם שלא בטוחים מהו האקססורי המושלם לקירות הבית שלהם, אלו הם מאפייניהן ויתרונותיהן העיצוביים של התמונות המחולקות:

  • סיפור בהמשכים – תמונות הן ההוכחה כי קירות יכולים לדבר. עם זאת, מהו הסיפור שאתם תרצו שידברו קירותיכם? תמונות אלו נשענות על עיקרון ה"סיפור בהמשכים". ומה זה אומר בפועל? מדובר לרוב על תמונה אחת גדולה המחולקת לכמה תמונות. כלומר, ישנו סיפור אחד מחולק ולא כמה סיפורים שונים. החלוקה הזו לא יוצרת קטיעה עיצובית, אלא בדיוק להפך: הרמוניה נעימה הנשענת על עיצוב מודרני מתחכם.
  • פתרון מושלם לקירות גדולים – לעתים, גם כשמעצבים את הקיר באמצעות תמונה אחת גדולה ומרשימה, ישנה תחושה כי הקיר נותר ערום. עם תמונות מחולקות זה לא יכול לקרות, זאת הודות לאפקט העיצובי המרשים, הנוכח והעוצמתי הנוצר עם שילובן על הקיר.

כאן באתר שלנו, תוכלו להתרשם מקטלוג עשיר של תמונות לפי נושאים – מבעלי חיים, דרך נופים ועד פופ ארט. אז מהו הסגנון המתאים לסלון ביתכם? 

מחולקות, מרהיבות – דגשים לבחירת תמונות לבית

בהנחה והצלחנו לשכנע אתכם לבחור במספר תמונות לבית ולא בתמונה אחת, כל שנותר לנו הוא לחלוק אתכם שני טיפים מעולים לבחירתן. אנו מאמינים כי היופי חבוי בדברים הקטנים, כך שאנו מעודדים אתכם להסתכל מעבר לתמונה הגדולה. אלו הם הדגשים שלנו לבחירת התמונות המחולקות:

  • מספר החלקים – באפשרותכם לעצב את קירות הבית עם מספר חלקים – 2, 3, ו-4 חלקים שונים. ההמלצה שלנו? בחרו ב-5 תמונות מחולקות. מדוע? משום שככל שהתמונה מחולקת ליותר חלקים, כך האפקט העיצובי שנוצר מרשים ועוצמתי יותר. חשוב להדגיש כי ניתן להזמין את התמונות במספר גדלים, כך שגם כשמספר החלקים גדול, הן יכולות להתאים גם לקירות קטנים יותר.
  • חלקים בגדלים שונים – באפשרותכם להזמין תמונה המחולקת לחלקים שונים בגודל זהה. אפשרות נוספת היא לבחור בחלקים בגדלים שונים. לדוגמא: 30×40, 40×60 ו-40×80. מניסיוננו, הגדלים השונים תורמים לאפקט מעניין ומתוחכם יותר שמחמיא מאד לקירות. 

אנו עומדים לרשותכם ונשמח לייעץ לכם על שילובים מעניינים ההולמים את עיצוב הבית שלכם! התקשרו כעת ונשמח לסייע עם תמונות מחולקות – 052-7500554

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן