איך בוחרים תמונות קנבס למשרד?

תמונת קנבס למשרד

כמה פעמים חשבתם לעצמכם: "לו רק קירות היו יכולים לדבר…". אולי תופתעו, אך למרות שקירות המשרד שלכם לא ישמיעו קול, הם יוכלו לתקשר מסרי עיצוב עוצמתיים! ב"דיגיטל", אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון תמונות קנבס למשרד – במנעד רחב של עיצובים, גדלים ומחירים.

אם הבליחה לראשכם במקרה השאלה: "איך בוחרים תמונות למשרד?", לנו יש את התשובה עבורכם! רגע לפני שאתם מעצבים את קירותיו של בית העסק, הצטיידו בטיפים הבאים שיכתירו את "פרויקט התמונות" שלכם כהצלחה גדולה! 

בחירת תמונות קנבס למשרד – איך עושים את זה?

לכאורה, מה פשוט יותר מלבחור תמונות? בפועל, נדרשות הבנה ורגישות לאופי החלל והאווירה שרוצים ליצור בו. חשוב להבין כי אין תמונות שמתאימות באופן גורף למשרדים, אלא שישנן תמונות שמתאימות למשרד שלכם ספציפית. אנו שמחים לחלוק אתכם מספר טיפים לבחירת תמונות קנבס למשרד שיחמיאו לקירותיו. מוכנים?

  • אופי המשרד שלכם – ראשית, חשוב להגדיר בצורה הברורה ביותר מהו השירות שאתם מעניקים ולמי אתם מעניקים אותו. ובמילים פשוטות: איזה משרד יש בבעלותכם? אופי המשרד והשירותים יקבע יותר מכל פרמטר אחר, אילו תמונות קנבס ראויות להשתלב על הקירות. האם למשרד עורכי דין ומשרד פרסום יתאימו אותן התמונות? ברוב המקרים, לא. שלבו על הקירות תמונות שנכונות מיתוגית ותדמיתית לדמותכם כאנשי מקצוע, ולשירותים שאתם מעניקים.
  • האלמנטים לפיהם מעוצב המשרד – רכישת תמונות קנבס למשרד מסכמת לרוב את פרויקט העיצוב. כלומר, התמונות נרכשות בשלהי התהליך – לאחר שנקנה הריהוט, נתלו גופי התאורה ונצבעו הקירות. התמונות חייבות להשלים את העיצוב הקיים ולהתכתב עם שפתו. לעיצוב משרד אורבני לדוגמא, רכשו תמונות עם נופיה של עיר גדולה. במשרד בעיצוב סקנדינבי, יהיה נכון לשלב תמונות המאופיינות באלמנטים גיאומטריים כדוגמת אייל גיאומטרי. 
  • האווירה הנכונה למשרדכם – תמונות לא רק תורמות לאווירה במשרד, אלא שהן יוצרות אותה. שאלו את עצמכם בצורה הפשוטה ביותר: "איזו אווירה אני רוצה שתפעם במשרדי?". ישנם משרדים שתחמיא להם אווירה של קצב מהיר ודינמי, לצד משרדים בהם נכון ליצור אווירה רגועה ושלווה. הבחירה שלכם בין נופים וציורי נוף ובין ערים ומבנים לדוגמא, תוכרע בעיקר ע"י האווירה המועדפת עליכם. 
  • יחיד, זוג או טריפל – באפשרותכם לבחור תמונה אחת בודדת, דואט תמונות או שלוש תמונות – טריפל (מעין סיפור אחד המחולק לשלוש תמונת שונות, כאשר נוכחותן עוצמתית יותר ומתאימה לקירות גדולים) . חשוב לדעת: גם תמונה אחת יוצרת אפקט מרשים, כאשר עוצמתו נקבעת בהתאם למסר והרגש המגולמים בה. 


כעת, כל שנותר לכם הוא לתת לתמונות לדבר! הגדירו לעצמכם תקציב לרכישת תמונות הקנבס למשרד, וצאו למסע מרתק, צבעוני ומרשים בקטלוג התמונות שלנו. באפשרותכם לסנן את האפשרויות בהתאם לקטגוריות שונות, כמו גם בהתאם למחיר שתרצו להשקיע.


לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא תמונות קנבס למשרד, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 052-7500554

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן