אפקט עיצובי יוקרתי ומרשים – תמונות זכוכית למשרד

תמונה זכוכית למשרד

דבר אחד ברור לכם: אתם רוצים לעצב את המשרד ולקשט את הקירות בו באמצעות תמונות. ומה פחות ברור לכם בשלב זה? אם לבחור בתמונות קנבס או תמונות זכוכית למשרד. נתחיל בדבר החשוב ביותר: כל סוג של תמונה – קנבס או זכוכית, יחמיא לקירות המשרד שלכם. בעוד תמונות הקנבס משדרות "קז'ואל", קלילות ונגישות, תמונות הזכוכית מאופיינות בנראות "גבוהה", יוקרתית ומרשימה יותר. 

בחירת תמונות למשרד צריכה להתבסס על שני דברים עיקריים: אופי, עיצוב ואווירת המשרד וסגנון התמונות המועדף עליכם. מאפיינים ויתרונות של תמונות זכוכית למשרד:

  • המראה של תמונות הזכוכית מרשים ויוקרתי יותר
  • התמונה אינה צמודה לקיר, אלא "מרחפת"
  • תחזוקת התמונה פשוטה ומבוססת על חומרי ניקוי שיש בכל בית

טיפ מאיתנו: בחרו סוג אחד וקונספט אחד

יהיו אלו שיאמרו כי בעיצוב אין חוקים. עם זאת, ישנם כללים מנחים שכדאי לעצב לפיהם, גם כשמדובר "רק" על תמונות למשרד. הטיפ שלנו אליכם: עצבו את קירות המשרד על בסיס "חוק האחד" – סוג אחד וקונספט אחד:

  • סוג התמונה – הבחירה שבין תמונות זכוכית למשרד ובין תמונות קנבס. חשוב לנו להדגיש כי אין סוג תמונות מומלץ יותר או פחות, אלא שיש את הסוג הספציפי שנכון למשרדכם. בגדול, תוכלו לשלב באזורים מסוימים במשרד תמונות קנבס, ואילו בחלקים אחרים בו תמונות זכוכית. עם זאת, בעת שכל התמונות חולקות את אותו הסוג, נוצרת התכתבות עיצובית נכונה שמעניקה תחושה של "תמונה שלמה".
  • קונספט התמונה – הנושא הכללי של התמונות. בעת שמתקשים לקבל החלטה בכל הקשור לקונספט של התמונות, ישנם אלו שבוחרים במודע בכמה קונספטים שונים. לדוגמא: על קירות המסדרון במשרד תלויות תמונות פופ ארט, בחדר הישיבות אבסטרקט מופשט ובעמדת הקבלה החלל החיצון. האם תוכלו לעצב על בסיס קונספטים שונים? התשובה היא שכן. האם כדאי לעשות זאת? מומחי העיצוב הגדולים יגידו לכם שלא. אחדות עיצובית שבאה לידי ביטוי בקונספט אחד מגובש, תורמת ליצירת חלל "נכון" והרמוני יותר. ההמלצה אליכם: היצמדו לנושא אחד של תמונות, ועצבו לפיו את קירות המשרד.

ומה דעתכם על תמונת זכוכית עם תמונה שלכם?

כאן באתר שלנו, תוכלו להתרשם מקטלוג הכולל מאות תמונות זכוכית למשרד! אתם מעוניינים בתמונה ייחודית, כזו שתהיה רק על קירות המשרד שלכם? אנו שמחים לבשר לכם כי חלומכם העיצובי יוכל להתגשם! אנו שמחים להציע שירות הדפסת תמונה על זכוכית הנשענת על טכנולוגיית ה-UV. אז מה תוכלו להדפיס? החל מתמונת נוף שצילמתם ומעוררת בכם השראה, ועד תמונה של הצוות מיום הגיבוש ותלייתה בחדר העובדים / חדר הישיבות.

במשרדכם אתם מארחים לקוחות וקולגות. השקיעו בתמונות זכוכיות שיתרמו לנראות המשרד, לתדמית שלכם וליצירת רושם חיובי! לפרטים נוספים על תמונות זכוכית למשרד, ייעוץ לגבי מידות וסגנונות עיצוביים, אל תהססו לפנות אלינו – 052-7500554

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן