תמונת זכוכית עם הקדשה – מתנה אישית, מזכרת חמימה

אם תשאלו אותנו, יש רק דבר אחד מרגש, מקסים ומקורי יותר מתמונת זכוכית: תמונת זכוכית עם הקדשה! כשאתם רוצים להשאיר חותם, להעניק מזכרת ולייחד את המתנה שאתם מעניקים, בחרו בהקדשה שמעניקה "חלק מכם" למקבל המתנה. 

אז למי מעניקים במתנה תמונת זכוכית עם הקדשה?

מתלבטים האם להקדיש את מילותיכם על התמונה? לא בטוחים אם הקדשה אישית מתאימה למעמד/למערכת היחסים עם האדם שעתיד לקבל מכם את המתנה? לפניכם, האירועים והמועדים שתמונה עם הקדשה היא בגדר חובה בהם:

  • מתנת פרידה לבוס שהערכתם – אחרי תקופה ארוכה במקום העבודה הרגשתם שהגיע הזמן שלכם להתקדם? הענקת מתנות פרידה למנהלים והעמיתים, היא חלק בלתי נפרד מ"טופס הטיולים". תמונה עם הקדשה מגלמת בתוכה אלמנט אישי ייחודי, ומסיבה זו היא נבחרת פעם אחר פעם כמתנת הפרידה האידיאלית. אז איך אתם תרצו להודות לבוס שלכם על התקופה היפה שחלקתם יחד – עם כרטיס ברכה או תמונת זכוכית מרהיבה?
  • ה-מתנה ליום האהבה – אז נכון, אהבה חוגגים בכל השנה! עם זאת, פעמיים בשנה (בתאריך העברי והלועזי), יש לכם הזדמנות להזכיר לבן או בת הזוג עד כמה אתם מודים לו על נוכחותו בחייכם. תמונת זכוכית עם הקדשה תרגש, תקרב ותהפוך כל יום בחייכם ליום אהבה. דעו כי באפשרותכם גם להדפיס על זכוכית תמונה זוגית שלכם…
  • "רק רציתי להודות לך…" – "תודה" – אחת המילים השימושיות והיפות ביותר בעברית! לעתים, גם המילה העוצמתית הזו אינה מספיקה, ואתם מרגישים שאתם רוצים להביע את התודה הכנה שלכם עם מתנה. קיבלתם טיפול רפואי יוצא מן הכלל מרופא, ייעוץ מקצועי שעלה על ציפיותיכם או תמיכה מאדם קרוב אליכם שריגשה אתכם עד דמעות? הקדשה על תמונה זכוכית היא מתנה ראויה ומדויקת! 

מקרים נוספים בהם תוכלו לשמח, להודות ולחגוג עם תמונת זכוכית והקדשה:

  • יום הולדת של אח, הורה או חבר קרוב
  • מתנת חג מושלמת להורים היקרים / סבא וסבתא
  • מתנה למפקד ביום השחרור מצה"ל ועוד…

"כמה תעלה לי תמונה עם הקדשה?"

אנו מזמינים אתכם להתרשם מקטלוג המוצרים והמחירים שלנו כאן באתר! ובכל זאת, הנה דוגמאות לכמה מוצרים נבחרים:

  • זכוכית דקה מעמד יהלום בגודל 23X18 ב-55.00 שקלים
  • זכוכית פינות עגולות בגודל 23×18 ב-149.00 שקלים
  • באפשרותכם לשלב הקדשה אישית על מגוון מוצרים!

"מהן ההקדשות הפופולאריות ביותר?"

מניסיוננו, כשזה מגיע להקדשה, לא כדאי לחפש אחר הברכות או ההקדשות הפופולאריות ביותר. מדוע? משום שההקדשה המרגשת והאותנטית ביותר היא זו שמגיעה מהלב. תנו ביטוי למילים ולרגש שלכם כלפי מקבל המתנה מכם! אתם לא אנשים של מילים? אנו עומדים לרשותכם ונשמח לסייע לכם עם ניסוח הקדשה נוגעת ללב. לפרטים נוספים אודות תמונת זכוכית עם הקדשה מרגשת, התקשרו כעת ונשמח לסייע – 052-7500554

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן