הצהרת נגישות לאתר

מבוא

חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ”ח-1988 נועד להגן על כבודו וחירותו של אדם עם מוגבלות ולעגן את זכותו להשתתפות שוויונית ופעילה בחברה בכל תחומי החיים.

דיגיטל גיפט! פועלת ודוחפת קדימה את תחום הנגישות. לקוחות בעלי מוגבלויות הינם לקוחות שווי זכויות, אשר זכותם להינות מנגישות מלאה באתר ולהינות מחוויית גלישה איכותית וברורה, וכן אנו פועלים לפי ההגדרה בחקיקת הנגישות. 

מטרת הצהרה זו היא לאפשר לכל גולש באתר חוויית גלישה, בין אם הינו בעל מוגבלויות או לא, ולאפשר שירות שוויוני ונגיש ככל האפשר. במידה וישנן שאלות, הצעות לשיפור או בקשות – נשמח לתת את המענה ולעזור. האתר משתמש בתוכנת One Click Accessibility נגישות לאתרים ומאפשרת לעמוד בתקינה

 WCAG 2.0 ברמה AA.

דיגיטל – חנות אינטרנית

חברת דיגיטל גיפט הינה חנות אינטרנטית, וכל המוצרים והשירותים שלנו מוצעים דרך האתר האינטרנט שלנו וכמו כן ביצוע הרכישה, לכן חשוב לנו שנגשת האתר תהיה בצורה הנוחה ביותר לכל אדם ואדם באופן שווה , כדי שכולם יוכלו ליהנות מחווית הרכישה באתר שלנו.

במידה והאדם מעוניין לאסוף באופן עצמאית את ההזמנה שהוא ביצע, ניתן להגיע לכתובת האיסוף שלנו, ואנו נדאג להוציא לו את המוצר עד הרכב.

הנגשת האתר – כיצד זה עובד?

לאתר יש תפריט הנגשה. על ידי לחיצה על תפריט ההנגשה ייפתח תפריט עם כפתורים מפורט לפי סוג ההנגשה. לאחר לחיצה על הכפתור או השירות המבוקש יש צורך להמתין לטעינת הדף. תוכנת One Click Accessibility עובדת עם כל הדפדפנים הפופולריים כגון: כרום, אופרה, ספארי, אקספלורר ופיירפוקס. מבין כל סוגי הדפדפנים – כרום הינו הדפדפן המומלץ והנפוץ ביותר בו תמצאו הנגשת האתר בצורה יעילה. ייתכן ובסוגי דפדפנים אחרים תהיינה אי תאימות בעקבות אי תאימות של הדפדפן עצמו לתקן.

מה תוכלו למצוא בתפריט?

הגדלת הפונט לארבעה גדלים שונים

שינוי ניגודיות צבעים ברמה גבוהה

שינוי ניגודיות צבעים בצורה הפוכה

שינוי האתר בגווני אפור

להפוך רקעים לבהיר

שינוי הפונט לצורה קריאה יותר

הגדלת תצוגת האתר ל 200%

הדגשת הקישורים באתר

נציגות ופרטים ליצירת קשר

אנו בדיגיטל גיפט! ממשיכים לשפר את תחום הנגישות כחלק ממחוייבותנו וכחלק מערכי החברה – לאפשר את חוויית הגלישה הטובה ביותר לכלל האוכלוסייה הכוללת אנשים בעלי מוגבלויות בתוכה על מנת לקבל את השירות הנגיש ביותר לכולם.

במידה ונתקלת בבעיה, בתקלה או מקום לשיפור בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בזאת ואנו נעשה מאמצים  למציאת הפתרונות המתאימים ולטפל בפנייה מוקדם ככל האפשר.

ניתן להפנות את הפניות לרכז נגישות החברה –  ניתן ליצור קשר בטלפון 052-7500554 או

במייל  [email protected] .

בברכת גלישה ברורה, פשוטה ומהנה!

הבהרה

אף על פי מאמצנו  הרבים לאפשר גלישה באתר נגיש בכל דפי האתר, ייתכן ויתגלו דפים שטרם הונגשו או לחילופין – טרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. חברת דיגיטל! ממשיכה לשפר את נגישות האתר, ככל הניתן, וזאת מתוך אמונה, ערכים ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתרנו לכלל האוכלוסייה, כולל אנשים בעלי מוגבלויות. 

עדכון הסדרי הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה בתאריך 15.09.2023